Deniz Bank Taşıt Kredisi Başvurusu

Deniz Bank Taşıt Kredisi Başvurusu Kredi İçin İstenen Belgeler ve Faiz Oranları

Araba almak istediğimizde maalesef karşımıza çok yüksek fiyatlar çıkmakta. Günümüzde en ucuz sıfır araba 400 – 500 bin TL’den başlamakta. Düzgün bir ikinci el araba fiyatının da sıfır araba fiyatlarından geri kalır yanı olmamakta. Bu noktada bir araba almak isteyen kişilerin başvurduğu seçeneklerden birisi kredi olmakta. İnsanlar araba almak için kredi çekmek zorunda kalmakta. Bu noktada taşıt kredisi için farklı bankaları araştırmakta. Deniz Bank taşıt kredisi araması da bu noktada sıklıkla yapılmakta. Taşır kredisi hakkında en çok merak edilen konu ise hiç kuşkusuz faizler olmakta. Bankanın sunduğu faiz oranları sıklıkla araştırılmakta.

Deniz Bank Taşıt Kredisi Şartları

Deniz Bank taşıt kredisi vermek için sizlerden farklı şartlar istemekte. Ekonomik koşullar zorlaştıkça bankalar da verdikleri kredileri almakta zorlanmakta. Bu noktada birisine kredi verirken parayı geri alabileceğine emin olmak istemekte. Bu noktada banka farklı şartlar aramakta. Bu şartların arasında en büyük şart tabii ki düzenli bir gelirinizin olması olmakta. Bu noktada banka sizlerden bir gelir belgesi istemekte. Gelir belgeniz de çoğu durumda yeterli olmamakta. Banka tabii ki aldığınız eve kredi bitene kadar ipotek koymakta. Bunun yanında bazı durumlarda farklı bir taşınmazınızı ipotek olarak göstermenizi veya kefil şartı da isteyebilmekte. Bu şartları sağlayamayan kişilere kredi vermemekte.

Reklam

Deniz Bank Kredi Faizleri

Deniz Bank taşıt kredisi araması yapanların en çok merak ettiği konuların başında tabii ki faiz oranları gelmekte. Tabii ki faiz oranları çekeceğiniz miktara ve vade sayısına göre farklılık göstermekte. Bu noktada en düşük faiz oranı %2,27 olmakta. Banka taşır kredisi için 25 bin TL çekmeniz ve 48 ay vade yaptırmanız durumunda sizlerden %2,28 faiz istemekte. Bunun yanında tabii ki kredi tahsis ücreti de almakta. Bunun için de sizlerden %0,5’lik bir para almakta.
Toplam olarak bankanın verdiği kredinin yıllık faizi yaklaşık olarak %47,5 oranına gelmekte. Tabii ki vade sayısına göre ve çekeceğiniz miktara göre bu oran artabilmekte. Bunun yanında uzun süredir bankanın müşterisi olmanız durumunda veya emekli maaşınızı bankaya taşımanız durumunda bu oran düşüş de gösterebilmekte. Bu noktada bankanın şubesini ziyaret etmeniz büyük bir fayda göstermekte.
Banka sizlere taksitleri 3 aya ödeme imkanı da sunmakta. Bu da diğer bankalardan ayrılan yanlarından birisi olmakta. Güzel bir araç bulduğunuzda ama sıkışık olduğunuz bir aya denk geldiğinde bu imkan büyük bir önem kazanmakta.Bir Yorum Yazmak İçin Buraya Tıklayın
Başa dön tuşu